ANTRENMAN BİLGİ

Hızlı ve Kolay

Gündelik yaşantınıza kolaylıkla uyumlandıracaksınız! Size özel olarak sunulan haftada 4 idmanla yapacağınız egzersizler içeriğiyle hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak.

Plajlar Sizi Bekler

Çok değil; beş hafta sonunda plajlarda güvenle dolaşmanızı sağlayacak bir vücuda sahip olacaksınız. Düzenli olarak ve yoğunlaştırarak egzersizlerinizi sürdürmeyi sakın ihmal etmeyin. Vücudunuzun görünümünü sizin seçimleriniz belirler. Sağlık ve güzelliği seçin.

Biçimlendirme

Ayrıntılı yönlendirmelerimizle tamamlayacağınız 5 haftalık programımız sizi daha biçimli yapacak. Giderek yoğunlaşan programınız size harika bir vücut vaat ediyor.

İşte Meydan

Meydan okumak istiyorsanız 8 haftalık yoğun kardiyo ve dayanıklılık artırma programımıza bekliyoruz. Bu programın sizi zorlamayacağını varsaymayın. Belki de bulabileceğiniz en zorlu program; sınırlarını zorlamak isteyenler için!

Yoga

Günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak mı istiyorsunuz? Yoga size 3 haftalık bir iç barış ve denge verecek. Haftada 3 kere gerçekleştireceğiniz Vinyasa ve Hatha yogaları yanında germe idmanlarıyla vücut ve zihin ferahlığına kavuşacaksınız. Namaste !

Vurucu Dayanıklılık

Savaş sanatları programımız size 4 haftada egzotik dövüş tekniklerini öğretecek. Vücudunuzun tamamını kullanacağınız egzersizler yalnızca fiziksel gücünüzü değil aynı zamanda özgüveninizi de zirvelere taşıyacak. Bu ek program için haftada iki antrenman yetecektir.