SİZİN KOÇLAR
EN İYİ EĞİTİMCİLER

Biz en iyi antrenörleri sizin için tüm Türkiye'de aradık ve bulduk. Gymoda size uzmanlar ile antrenman hizmeti sunuyor.

Erhan Ünal
Sportif Direktör / Personal Trainer

Gymoda.com sportif direktörümüz. Enerjik olmak böyle bir şey olsa gerek. Kendisini yerinde tutmak konusunda çaresiz olduğumuz için bütün görevleri kendisine vermek, sahip olduğumuz tek çözüm oldu.

İdari görevleri yanında aktif olarak yaptıklarını saymak bile, antrenman yaptıktan ve ısındıktan sonra ancak olanaklı olabiliyor!!

Pilates, mat swiss, ball gliding, spinning, lemond cycling, schwinn cycling, HIIT training, functional training, total body boot camp dallarında grup egzersizleri ve bireysel egzersiz uzmanı;

Hayır, henüz bitmedi! Peak Pilates, Direnç Eğitimi, Vücut Denge, Pilates, Cadillac Pilates, Allegro Lemond Academy Revmaster İleri Bisiklet Eğitim Programı, Power Plate.

Evet, gerçekten bu eğitimlerin hepsini verebilen birisini sizlere tanıtıyoruz, nasıl mı? Bir de tescil edilmiş bilgilerine bakın:

NPTI ROM Test ve Destek Esneme Tekniği NPTI İşlevsel Anatomik Hareket Programlaması Yüksek Yoğunluklu Çevrim Eğitimi Life Fitness Akademi İşlevsel Eğitimi Life Fitness Kardiyovasküler Antrenman Yöntemleri Basketbolcu Lisansı AKUT İlkyardım

Biz halen Erhan’ın enerjisini tüketemedik, bu konuda, Cardio videolarındaki egzersizleri uygulayarak sizlerin yardımlarını almayı umuyoruz.

Mehmet Çetin
Koşu Antrenörü / Personal Trainer

Spor bir etkinlik değil, yaşamdır! Bedenimiz bir parçamız değil ta kendimizdir. Mehmet Çetin, sporu yaşayan uzman atlettir. Sağlık için olduğu kadar insanın var oluşunun meydan okuması olarak hep bir adım ötesini hedeflemektedir. Spor bilimini Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda öğrenmiştir.
Dekatlon, 110/400 metre engelli alanlarında milli atlet olma unvanı taşıyan Mehmet bugün de antrenmanlarına ara vermeden crossfit, yol koşu yarışları ve triatlon hazırlıklarını sürdürmektedir. 
Spor yaşamsa aynı zamanda meslek de olmakta. Ödünsüz bir sporcu olan Mehmet bugün için Fitness antrenörlüğü, atletizm antrenörlüğü, kondisyonerlik ve kişisel eğitmenlik görevlerini Türkiye’nin en saygın spor kulüplerinde ve merkezlerinde başarıyla sürdürmektedir. Bir sır olarak söyleyelim, Mehmet, başarılarını alkışladığınız kimi takımların ve sporcuların arkasındaki görünmeyen güçlerden birisidir!
Gymoda.com içeriğinde Mehmet sizler için Extreme videolarını hazırlayarak sporu yaşam biçimine dönüştürmenize ve gelecekteki başarılarınıza katkı sunmaktadır. Ne de olsa her şeyi başarmanın ilk adımı enerjik bir bünye.

Sinem Doğu
Milli Buzhockey Takım Kaptanı / Personal Trainer

Gymoda.com bünyesinde en doğrusunu Sinem bilir! Yaşamın hep tazelendiği dünyamızda o tazeliğin biricik temsilcisi doğal olarak en gencimiz, gerçi aramızda yaşlı yok! Bizleri hep genç tutan sırlarımızı sizlerle paylaşırken biz de Sinem’den çok şey öğreniyoruz. 
Hacettepe Beden Eğitimi bölümünde bitirme tezi olarak “Dans Öğretiminde Spor Eğitim Modellerinin Ritim Becerileri Gelişimi Üzerine Etkisi” vermiş birisinin Cardio, pilates, ve hiphop egzersiz videolarının ne derece ritmik ve eğlenceli olabileceğini sizlerin hayal gücüne bırakıyoruz. Ya da buyurun katılın!
 
Sinem’in spor hayatındaki başarıları saymakla bitiremeyiz ve biz sayarken onun yenilerini eklemekte olduğunu da biliyoruz. Birkaç örnek vermek gerekirse, hokeyde takım birincilikleri, 2007 yılı ilk bayan buz hokeyi milli takım kaptanlığı, Üniversitelerarası Jimnastik Türkiye Şampiyonası Step kategorisi 5 yıl Türkiye 1.’lik başarısı…
Bu başarılar elbette sıkı bir eğitimi de gerektiriyor. Buyurun Sinem’in üniversite dışındaki eğitimlerine dair birkaç örneğe göz atın:
 
Spor Bilimleri Konresi katılımcısı, Rüzgar Sörfü, Katamaran, Deniz Kanosu, Dağ Bisikleti Temel Eğitimi Katılım Sertifikası, IIHF Hockey Develpoment Camp International Learn to Play Seminar Ankara Valiliği İlkyardımcı Sertifikası, TBHF 1. Kademe Antrenör Belgesi, Pilates Eğitim Sertifikası…
Sinem’in bizim yelkenlerimizi dolduran rüzgârı eminiz ki sizleri de yepyeni limanlara sağlıkla ve zindelikle ulaştıracak.

Deniz Sisa
Personal Trainer / Triathlon Sporcusu

Gymoda.com bir an bile boş durmaz ve sizi boşta bırakmaz. Bakınız Deniz Sisa! Bir an, olmaz ama bir an, kendinizi izlediğiniz egzersize Fransız kalmış hissedebilirsiniz, işte o anda Deniz imdadınıza yetişir, çünkü Fransızcası da egzersizlerine benzer, su gibidir! Sizi egzersizlerin içine öyle bir enerjiyle katar ki ara vermek bile istemezsiniz.
Boğaziçi Üniversitesi eğitimiyle edindiği iletişim ve kavrama gücü, ileri düzey dil bilgisinin getirdiği bakış zenginliği her hareketine doğal olarak yansıyor.
 
FX FITNESS PUMPfx ve BLASTfx EGITIMI TURKIYE JİMNASTIK FEDERASYONU 1. KADEME PİLATES SERTIFIKASI TRX TRAINING ACE BOSU INTEGRATED BALANCE TRAINING ACE BODY BAR TRAINING ACE SMALL GROUP TRAINING ACE OVERWEIGHTED AND OBESITY TRAINING ACE SPORTS CONDITIONING ACE PILOXING EĞİTMENLİĞİ DOORLINE PILATES 1. KADEME MAT VE REFORMER EĞİTİMİ AMERICAN COUNSIL ON EXERCICES(ACE) INTERNATIONAL PERSONAL TRAINER SERTİFİKASI MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI PERSONAL TRAİNER SERTİFİKASI ZUMBA BASİC 1- BASİC 2- ZUMBA TONING-ZUMBA FOR KIDS Sertifikaları Latin Dansları Grafik Tasarım Sertifikaları
Sürekli eğitimlerle kendisini her alanda geliştiren Deniz’in Crossfit egzersiz videolarındaki yüzünü unutmayın ki katıldığı yarışmalarda güçlü rakiplerine meydan okurken onu destekleyebilesiniz.

Tuğçe İnam
Yoga Antrenörü

İdeal insan varsa, Tuğçe o insandır ve Gymoda.com’da sizlerledir. Tuğçe için, en azından ideallerini yaşamının parçası yapmış gerçek bir esin kaynağı diyebiliriz. Marmara Biyoloji mezuniyeti yanında yoga konusunda çalışmalarını kesintisiz sürdürerek eğitimlerini almış olarak karşınıza çıkıyor: Travmaları Şifalandırmak, Cihangir Yoga, Dinamik Meditasyon Svagito ile Travmaları Şifalandırma Eğitimi Kundalini Meditasyon, Hocalar için Bilgi Tazeleme ve Yoğun Yoga Kampı, Yoga ve Meditasyon -İleri Seviye Yoga Hocalık Eğitimi, Power Yoga, Restoratif Yoga Eğitmenlik Eğitimi, Nefes, Hareket ve Dokunuş Atölyesi, Meditasyon ve Yoga, Yoga ve Meditasyon İnzivası, Temel Yoga Hocalığı Eğitimi, Temel Yoga Hocalık Eğitimi. 

Yoga fiziksel ve zihinsel disiplinleri tarif ediyorsa, bu disiplinlerin canlı karşılığı, tam da karşınızda Tuğçe olarak durmakta. Siz durmayın ve Gymoda.com kapsamında buluşma fırsatını bulduğunuz eğitmeninizle artık harekete geçerek Yoga videolarında yepyeni bir deneyimi yaşamınızın parçası kılın.

Aylin Vuran
Personal Trainer / Pilates

Spor yapmak ruh halinizin iyileşmesine ve vücudunuzun endorfin salgılamasına sebep olur. Aylin için, sporun vücut bulmuş hali diyebiliriz. Marmara Üniversitesi beden eğitimi ve antrenörlük bölümü, sağlık bilimleri dalından mezun olduktan sonra 12 yıl profesyonel Voleybol oynayan Aylin sadece spordan değil yaptığı her işten keyif almasını bilen biri. Espri anlayışı sayesinde tüm ekibi her zaman eğlendirmeyi başaran sporcumuz, enerjisini gün boyu yüksek tutmayı başaran az kişilerdendir. İnsan bilimine ilgisinden dolayı kendisini postür problemleri, omurga rahatsızlıkları, pilates gibi alanlarda geliştirmeye devam eden Aylin’i müzik duyduğunda da yerinde tutamazsınız. Dans onun hayatıdır.

Ercan Çimenay
Personal Trainer / Triathlon Sporcusu

Ercan hocamız spor yaparken fazla terlemenin, daha çok kalori yakmak olmadığını gösteriyor bize. Triathlon’a gönül vermiş biri olarak, Ercan her yaş grubuna farklı antrenmanları sevdirmeyi becerebilen bir sporcu. Vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak gymoda.com’da sizin için eşsiz antrenmanlar hazırladı. Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olduktan sonra, Ultramarathon sevdalısı olarak aldığı ACE, trx ve technogym kinesis sertifikaları yanısıra, Türkiye Half Ironman ünvanı da sporcu kimliğine yansıyor. Gymoda.com içeriğinde Ercan sizler için hayatın her anında, her koşulda spor yapabilmenize olanak tanıyan bir çok antrenmana imzasını atmıştır.

Beste Önal
Personal Trainer

12 yıllık profesyonel yüzme ve milli sporcu kimliğini, üniversite sınavına girerken askıya alan Beste, akademik kariyerine işletme okuyarak devam etmeye karar vermiştir. 2012 yılı itibariyle mevcut kariyeri ile, sporcu kimliği ve spor tutkusunu birleştirip kariyer haline getirerek yeni bir başlangıç yaptı. ACE, TRX, Bosu, spor kondisyonerliği ve obezite yönetimi gibi farklı konularda uzmanlığını tamamladı. Beste, son yılların trend egzersiz programı Piloxing’i de gymoda.com da sizlerle paylaşıyor. Yüksek enerjisiyle farklı spor kulüplerinde grup egzersiz dersleri de veren Beste, dünyalar güzeli bebeği ile spor yapan annelere en güzel örnektir.

Can Üstündağ
Personal Trainer / Triathlon Sporcusu

Can yaşama sevinci ile çevresine ışık saçar desek daha doğru olur. Onun azmi, enerjisi, ve inancı herkesi kendisine hayran edebilecek seviyededir. Can'ın bahaneleri olmaz. O her zaman spor yapmıştır ve yapacaktır. Can'ı daha iyi tanıdığınızda neler söylemek istediğimizi anlayacaksınız. Triathlon sevdası onu hep daha ileriye taşımıştır. Can'ın limitleri yoktur. Sadece basamaklar vardır hayatında ve onlara takılıp kalmamalısınız, onları geçmelisinizdir. Can büyük organizasyonların şehir koşularında fitness antrenörlüğü yanı sıra tempo koşuculuğu da yapıyor. Gymoda.com için Can'ın hazırladığı Core çalışmaları ile gövdenizin merkezi olan karın ve bel bölgesinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha öğrenmiş olacaksınız.

Mehtap Şen
Personal Trainer

Uçarı bir ruha sahip görünse de ayakları her zaman yere basan Mehtap, Marmara Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Mezuniyetten sonra fitnes antrenörlüğü ile emin adımlarla, Türkiye'de çok önemli spor organizasyonlarında yerini almayı başarmıştır. Mehtap sizi klasik egzersiz rutinlerinden kurtararak sporun eğlenceli dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor. Aynı zamanda pilates eğitmeni olan Mehtap, gymoda.com için tüm vücut kaslarını çalıştıran, kuvvet ve dayanıklılığı arttıran harika bir sıkılaşma programı hazırladı. Siz de fark edeceksiniz, Mehtap ile spor yaptıktan sonra kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha sağlıklı ve kuvvetli hissedeceksiniz.

Sümeyya Yücel
Personal Trainer

Başarı bir duruştur. Sümeyya da bunu kanıtlamıştır. Bir kişinin doğuştan getirdiği, alışkanlıklarla açıklanamayan bazı özellikleri vardır. Gymoda ailesine yeni katılan Sümeyya da böyle biri. Voleybol onun hayatıdır. Genç yaşına rağmen farklı kulüplerde yaptığı antrenörlüğün yanı sıra, Marmara Üniversitesi'nin verdiği spor disipliniyle hepimizi şaşırtmış biridir. Motivasyona ihtiyacınız olduğunda, tam yeter artık dediğinizde, Sümeyya imdadınıza yetişir. Onun size verebileceği en önemli tavsiyesi, sadece bir tane bile yapabiliyorsanız, yine de yapın. Çünkü bir tane yapmak hiç yapmamaktan çok daha iyidir.

Yasin İnkaya
Milli Yüzücü / Personal Trainer

Hiç bir zaman pes etmeyen bir ruha sahip. Her derse yeterince emek veren, en iyi şekilde tamamlayan ve disiplinli bir şekilde çalışmaya devam eden balıkadamımız Yasin. Hızlı yüzme ve serbest dalış yeteneği ile sualtı hokeyi yapan sporcumuz sadece bununla kalmayarak, crossfit yarışmalarında da iyi dereceler almıştır. Fitness antrenörlüğü yapan Yasin hocamızın olmazsa olmazlarından olan, egzersiz programınızın günlük programınız ile birleştirilmesidir. Programlı olmadan ne kilo verebileceğinizi, ne de kaslanmanızı ne de başka bir hedefe ulaşmanız mümkün olmadığını bildiğinden, hayatınızı sıfırdan düzenlemenize yardımcı olabilir.